Filter

(nezadaný filter) filtrovať
váha
tvrdosť
polohovateľnosť
kategória

Taštičková pružina

 

ta__ti__kov___pru__ina.jpg

Systém husto osadených jemnejších pružiniek zabalených do taštičiek z textílie. Spojenie jednotlivých taštičiek je dokonalejšie ako pri klasickom pružinovom jadre, každá pružinka pracuje nezávisle od ostatných, preto máte na takomto matraci istotu, že sa prispôsobí Vášmu telu lepšie ako čokoľvek iné. Bitcoin a Litecoin sú alternatíva k papierovým peniazom. Matrac s rozmerom 200x90cm má cca 340 ks pružiniek.

Taštičkové pružinky sú logickým výsledkom zdokonaľovania pružinového jadra, ktoré je už dlho osvedčenou kvalitou pre zdravý spánok. Pružinky sú jemnejšie, ale ako celok sú veľmi odolné.

Simbiogreen topflex hard/soft

Luxusný zdravotný matrac s taštičkovou pružinou, na jednej strane s komfortnou vrstvou Bygreen peny (mäkšia strana), na druhej strane s PUR penou a kokosovou doskou (tvrdšia strana). Vyberte si tvrdosť ktorá Vám momentálne viac vyhovuje. Až 4 roky záručná doba, perfektné prispôsobenie telu, vysoká vzdušnosť, dlhá životnosť, prateľný poťah - to sú fakty, ktoré saVám budú určite páčiť.

274,00 € Detail

Senator bioflex T3

Vynikajúci zdravotný matrac vyrobený z čisto prírodných materiálov. Spojenie taštičkovej pružiny s kokosovou doskou a komfortnou vrstvou z latexu vysokej hustoty je zárukou kvalitného spánku. Klimatizovaný, antibakteriálny a vzdušný - kokosová doska, otvory v latexe a pružina. Výborne sa prispôsobí chrbtici, nevytvára protitlak, s vysokou životnosťou a zárukou. Poťahová látka zo 100% bavlny vysokej kvality. Výška 20cm. Vyrába sa v dvoch tvrdostiach. Toto je prevedenie T3.

355,00 € Detail

Simbio topflex

Luxusný a komfortný, extra kvalitný zdravotný matrac s taštičkovou pružinou, roznášacou vrstvou z kokosového vlákna a komfortnou vrstvou z vysokoelastickej peny Eucalypto, ktorá má extra dobré ortopedické a antialergické vlastnosti. Na výrobu matraca boli použité vysokokvalitné materiály s dlhou životnosťou. Výška 20cm.

343,00 € Detail

Simbiogreen topflex

Luxusný a komfortný zdravotný matrac s taštičkovou pružinou a vrstvou z komfortnej Bygreen peny a kokosovou doskou. Ortopedický a antialergický, super vzdušný (štruktúra Bygreen peny + úprava AIRY FORM, kokosové vlákno a pružina). Bygreen pena obsahuje prírodné oleje a má špeciálnu štruktúru a vyššiu hustotu, vďaka čomu vydrží dlhšie ako podobné materiály. Poťahová látka 100% bavlna vysokej kvality - pevný poťah, alebo prateľný poťah - zmes bavlny a PES vlákna.

289,00 € Detail

Premium bioflex-HR

Komfortný a vysoko kvalitný zdravotný matrac. Jadro matraca tvorí taštičková pružina s roznášacou vrstvou z kokosu a komfortnou vrstvou z HR peny vysokej hustoty pre dokonalejšie prispôsobenie sa ku chrbtici. Veľmi dobre priedušný, ortopedický a antialergický, klimatizovaný. Výška 20cm.

237,00 € Detail

Premium bioflex T3

Komfortný zdravotný matrac s taštičkovou pružinou, kokosovým vláknom a doskou z PUR peny. Má veľmi dobre ortopedické a antialergické vlastnosti, klimatizovaný, priedušný, s výbornou kopírovateľnosťou. Výška 20cm. Vyrába sa v dvoch tvrdostiach. Toto je prevedenie T3.

210,00 € Detail

Nákupný košík

Neprihlásený Položky: 0 | Cena: 0,00 €

Infoline


info@ematrace.sk