Filter

(nezadaný filter) filtrovať
váha
tvrdosť
polohovateľnosť
kategória

Matrace z PUR peny

Vlastnosti PUR peny každý dobre pozná, pretože je to najbežnejší materiál, ktorý sa už dlho používa na výrobu nielen matracov, ale aj čalúnených postelí, sedačiek a nábytku. Rozhodujúcim kritériom pre kvalitu matracov je hustota a tvrdosť použitej PUR peny. Štandardne v našich matracoch používame penu s hustotou 25 až 35 kg/m3. Preto máte istotu, že naše matrace vydržia podstatne dlhšiu dobu a zároveň sa tak skoro nepreležia. Na lepšie prevzdušnenie jadra matraca sa ešte často používa prírodné kokosové vlákno. Tým matrac dostane aj lepšie ortopedické a antialergické vlastnosti.

Grand plus T3

Kvalitný zdravotný matrac s dvoma vrstvami PUR peny (dva varianty hustoty T3 a T4 - stredná a vysoká) a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie matraca. Výborné ortopedické vlastnosti a veľmi dobrý pomer cena/kvalita. Odzipsovateľný poťah ALOE VERA s možnosťou prania. Výška 14cm. Toto je prevedenie T3.

158,00 € Detail

Premium comfort

Kombinácia HDPUR peny vysokej hustoty - mäkšia strana a stredne tvrdej peny s profilom Airy form pre lepšiu vzdušnosť. Odolné materiály zaručujú dlhú životnosť. Odzipsovateľný poťah SUPERSTREČ. Výška cca 20 cm.

212,00 € Detail

Grand T3

Kvalitný zdravotný matrac s PUR penou (dva varianty hustoty T3 a T4 - stredná a vysoká) a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie matraca. Klimatizovaný, s dobrými ortopedickými vlastnosťami, veľmi dobrý pomer cena/kvalita. Výška 12cm. Toto je prevedenie T3.

139,00 € Detail

Grand soft

Kvalitný zdravotný matrac s jadrom z tvarovej PUR peny a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie. Profilovaná PUR pena poskytuje komfortnejšie, mäkšie spanie. Klimatizovaný, antialergický. Výška 16cm.

149,00 € Detail

Trend extra

Ekonomický matrac s nosným jadrom z vrstiev tvarovej PUR peny a penovej drte. Na oboch stranách je antialergická termovrstva. Výška 14cm.

97,00 € Detail

Uni

Ekonomický matrac s nosným jadrom z PUR peny strednej hustoty. Je určený na príležitostné spanie. Výška 10cm.

64,00 € Detail

Nákupný košík

Neprihlásený Položky: 0 | Cena: 0,00 €

Infoline


info@ematrace.sk