Filter

(nezadaný filter) filtrovať
váha
tvrdosť
polohovateľnosť
kategória

Matrace z pamäťovej peny (MEF)

mef_pena.jpg

Memory (pamäťová) pena má výnimočnú schopnosť reagovať na teplo a tlak vytvorený telom. Na miestach najväčšieho tlaku tela na matrac s memory penou sa zvyšuje teplota, matrac mäkne a dokáže sa veľmi dobre prispôsobiť nielen chrbtici a podporiť tak správnu polohu celého tela. Hustota 50 až 60 kg/m3 a superelastické vlastnosti sú zárukou dlhej životnosti a komfortu.

Elit nova MEF

Vysoko kvalitný zdravotný matrac s nosným jadrom z komfortnej termoelastickej pamäťovej peny (MEF) a z dosky s tvarovým profilom z PUR peny vysokej hustoty v prevedení AIRY FORM (prevzdušnenie nosného jadra) s veľmi dobrými ortopedickými vlastnosťami. Matrac je veľmi dobre polohovateľný. Výška 17cm.

190,00 € Detail

Grand ergo mef

Vysoko kvalitný zdravotný, luxusný matrac z MEF peny, kokosového vlákna a PUR peny. Nosné jadro tvorí doska z kvalitnej termoelastickej peny (pena s pamäťovým efektom, memory efect foam MEF), kokosová doska (zvýšenie tvrdosti a vzdušnosti matraca), kvalitná PUR pena vysokej hustoty (spevnenie a zvýšenie nosného jadra). Výška 14cm.

269,00 € Detail

Grand zone MEF

Matrac v tzv. sendvičovej úprave. V strede sa nachádza doska z prírodného kokosového vlákna, ktorá zabezpečí stále prevzdušnenie matraca a vyššiu tuhosť matraca. Nad ňou sa nachádza platňa z PUR peny strednej hustoty spolu s vrchnou vrstvou komfortnej MEF peny.

278,00 € Detail

Grand nova MEF

Vysoko kvalitný zdravotný matrac s nosným jadrom z komfortnej termoelastickej peny MEF (tzv. lenivá, pamäťová) a z dosky z PUR peny vysokej hustoty. Matrac má veľmi dobré ortopedické vlastnosti, je veľmi dobre polohovateľný.

187,00 € Detail

Nákupný košík

Neprihlásený Položky: 0 | Cena: 0,00 €

Infoline


info@ematrace.sk