Filter

(nezadaný filter) filtrovať
váha
tvrdosť
polohovateľnosť
kategória

Detské matrace

Latex comfort bambi

Veľmi kvalitný zdravotný detský matrac s nosným jadrom z latexovej peny a kokosovej dosky. Na obidvoch stranách je antialergická priedušná termovrstva. Matrac má veľmi dobré antialergické vlastnosti (prírodné a antialergické materiály) a výbornú priedušnosť (otvory v latexovej pene a kokosové vlákno), čo zlepšuje udržiavanie suchej klímy a hygieny v matraci. Výška 10cm.

80,60 € Detail

Bambino extra

Kvalitný zdravotný detský matrac s nosným jadrom z kvalitnej HR peny a kokosovej dosky, s antialergickou priedušnou termovýplňou. Matrac má výborné antialergické vlastnosti a je veľmi dobre priedušný (kokosová doska a štruktúra HR peny). Je určený do detských postieľok. Výška 8cm.

42,00 € Detail

Bambino plus

Kvalitný detský zdravotný matrac s nosným jadrom z PUR peny, antialergickou priedušnou termovrstvou na obidvoch stranách matraca a kokosovou doskou v strede pre lepšie prevzdušnenie matraca. Odzipsovateľný poťah. Výška 8cm.

36,00 € Detail

Bambino termo

Detský matrac s nosným jadrom z kvalitnej PUR peny a s antialergickou priedušnou termovrstvou na obidvoch stranách matraca. Výška 8 cm.

32,00 € Detail

Nákupný košík

Neprihlásený Položky: 0 | Cena: 0,00 €

Infoline


info@ematrace.sk