Filter

(nezadaný filter) filtrovať
váha
tvrdosť
polohovateľnosť
kategória

Lamelové rošty

Rovný rošt

Rovný, pevný rošt z klasických latiek z masívneho dreva, vzájomne spojených stuhou.

29,00 € Detail

Rovný rošt v ráme

Rovný, pevný rošt z klasických latiek z masívneho dreva v ráme.

45,00 € Detail

Klasik

Nepolohovateľný rošt, 16 kusov predpätých lamiel päťvrstvových, v plastových púzdrach, výška roštu 5cm.

39,50 € Detail

Double klasik T5

Nepolohovateľný rošt, 28 kusov predpätých lamiel päťvrstvových, uložených vo výkyvných gumových púzdrách umožňujúcich dokonalé kopírovanie tela a udržanie fyziologickej polohy, výška roštu 6cm, s možnosťou nastavenia tvrdosti v strednej časti.

54,00 € Detail

Double klasik T5 maxi

Lamelový rošt nepolohovateľný, zosilnený rám a hrubšie lamely pre zvýšenú nosnosť, nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu (T5), spevňujúci stredový popruh, vhodný pre latexové a penové matrace, výška roštu 5cm, maximálne zaťaženie do 150 kg.

84,70 € Detail

Double klasik top T12

Exkluzívny lamelový rošt nepolohovateľný, 7 zón tvrdosti rozložených pre optimálnu polohu pri spaní, nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu, 12 lamiel (T12), zvlášť vhodný pre kvalitné latexové ako aj penové matrace, výška roštu 8cm.

102,50 € Detail

Double T5 BV-ME

Lamelový rošt so systémom umožňujúcim prístup do úložného priestoru postele zdvihnutím roštu z boku, toto je štandardné vyhotovenie s mechanickým kovaním (BVM). Nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu (T5), spevňujúci stredový popruh, vhodný pre latexové a penové matrace, výška roštu 8cm.

104,50 € Detail

Double T5 BV-PL

Lamelový rošt so systémom umožňujúcim prístup do úložného priestoru postele zdvihnutím roštu z boku, toto je vyhotovenie s plynovými piestami (BVP). Nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu (T5), spevňujúci stredový popruh, vhodný pre latexové a penové matrace, výška roštu 8cm.

121,80 € Detail

Expert

Rošt z päťvrstvových predpätých lamiel, zadlabaných v plastových púzdrach, s možnosťou nastavenia polohy pod hlavou a nohami.

68,00 € Detail

Double expert T5

Polohovateľný rošt, 28 kusov predpätých päťvrstvových lamiel, uložených vo výkyvných gumových púzdrach umožňujúcich dokonalé kopírovanie tela a udržanie fyziologickej polohy, výška roštu 6cm, s možnosťou nastavenia polohy pod hlavou a nohami a nastavenia tvrdosti roštu v strednej časti.

84,90 € Detail

Nákupný košík

Neprihlásený Položky: 0 | Cena: 0,00 €

Infoline


info@ematrace.sk